Pomoc potrzebna od zaraz!

Pomoc potrzebna od zaraz!

tumblr_n0dz0lUema1qdj24ro2_500

Kochani!
Jeśli pilnie obserwujecie posty, które zamieszczamy na facebooku i twitterze to na pewno wiecie już, że nie wyrabiamy się z publikowaniem postów na temat zespołu i Taylor. Dlatego też chciałybyśmy ogłosić, że poszukujemy 2, 3 osób do współpracy przy stronie. Zadaniem tych osób będzie publikowanie postów na stronie, tłumaczenie artykułów i uzupełnianie galerii o nowe zdjęcia. Szukamy osoby, która:

– jest fanką/fanem The Pretty Reckless i Taylor
– ma czas na prowadzenie z nami strony – potrzebujemy osoby, która jest w stanie poświęcić stronie pół godziny czy godzinę dziennie (o ile oczywiście będą pojawiać się jakieś nowe informacje)
– jest wytrwała i konsekwentna – nie szukamy osoby, która po opublikowaniu 2 postów stwierdzi, że to nie dla niej
– potrafi obsługiwać programy graficzne
– zna język angielski
– pisze poprawnie (bez błędów ortograficznych)
– wie jak obsługiwać WordPress i Coppermine gallery – jeśli nie potrafisz obsługiwać WP czy Coppermine to nic, nauczymy Cię!

Jeśli uważacie, że spełniacie te warunki lub spełniacie je w większości (możemy się dogadać co do czasu, który poświęcicie stronie) to koniecznie odezwijcie się do nas pod tym postem, albo wyślijcie nam PW na twitterze lub facebooku. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby rozpocząć z nami współpracę to również przyślijcie go do nas. My ze swej strony gwarantujemy miłą atmosferę, nowe znajomości i możliwość nauczenia się jak prowadzić strony typu fansite.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *