Loudwire o teledysku do Oh My God

Loudwire o teledysku do Oh My God

Wczoraj ukazał się teledysk do „Oh My God”, co nie mogło przejść bez echa w internetowych portalach muzycznych. Pierwszy swoją opinię opublikował portal Loudwire. Zapraszamy na tłumaczenie artykułu poniżej.

The Pretty Reckless wzbudzili niemałe emocje swoich najnowszym albumem, Who You Selling For. Album promują single, „Take Me Down” i „Oh My God” z nowo wydanym teledyskiem.

Klip do „Oh My God” nie jest typowym teledyskiem. Pierwszy rzuca się w oczy podzielony na pół ekran, z różnymi obrazami pojawiającymi się w każdej z części. Zespół wyjawia się z mgły i ciemnych barw. Jesteśmy obdarowani zbliżeniami na wokalistkę, Taylor Momsen i słyszymy jej ostry lament. Podzielony obraz świetnie współgra z wizją, którą ma nieść teledysk, czyli portret skonfliktowanego umysłu, toczącego walkę z samym sobą, niezadowolonym z obecnego stanu rzeczy, marzącego o tym, żeby móc to zmienić.

Kiedy prezenterka Loudwire Toni Gonzalez rozmawiała z Taylor w tamtym roku, zapytała, które piosenki najprościej było jej napisać. Momsen odpowiedziała „Wszystkie były jednocześnie łatwe i trudne do napisania. Szybko przyszło mi napisanie „Oh My God”, jeżeli chodzi o ogólny pomysł, bo potem dopracowywałam ją przez dwa lata.

Po wydaniu pierwszego singla z płyty, „Take Me Down”, The Pretty Reckless ustanowili rekord, pobijając 3 Doors Down i zostali jedynym zespołem, którego aż cztery single znalazły się na szczycie Listy Mainstream Rock. Dzięki temu stali się także zespołem z największą ilością „numerów 1” z wokalistką na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *