Poznajcie mnie bliżej

Poznajcie mnie bliżej

Hej cześć!

Jestem Maya i ponieważ jestem tu nowa stwierdziłam, ze może napisze coś o sobie żebyście mnie poznali i wiedzieli z kim macie do czynienia!

No to jak już wspomniałam nazywam się Maya i mam 18 lat wiec dalej jestem w liceum jak pewnie zdążyliście się domyślić. Jestem spod znaku wagi (mało kogo to pewnie interesuje ale ja lubię wiedzieć takie rzeczy) .

Moje zamiłowanie do Tay i The Pretty Reckless zaczęło się mniej więcej w roku 2012 kiedy byłam w okresie dojrzewania, buntu. Zaczęłam wtedy słuchać ‚mocniejszej’ muzyki tj Nirvana, Gunsi, Paramore,RHCP czy właśnie TPR. Na początku nawet nie interesowało mnie jak wyglądała, kochałam jej głos i tego jak brzmi i przekazuje emocje. Potem gdy na bodajże TVN7 zaczęli emitować Gossip Girl zakochałam się także w jej wyglądzie. Chciałam oczywiście wyglądać jak ona, co w moim przypadku wyglądało bardzo komicznie, bo mam niestety zupełnie inny typ urody, bardzo rożny od Tay. Całe szczęście oprzytomniałam i zaczęłam się nią jedynie inspirować a nie ją odwzorowywać.

W sumie to wszystko mi pozostało, to zamiłowanie do TPR i do tych wszystkich zespołów (jednak w końcu mogę powiedzieć śmiało, ze słucham dobrej muzyki, a nie ograniczam się do jednego konkretnego gatunku).  Cały czas czekam i liczę na to ze pewnego dnia obudzę się z wydarzeniem na Facebooku „The Pretty Reckless w Polsce!”, i ze nie skończy się to tak jak OWF 3 lata temu.

Jakbyscie mieli jakieś pytania to piszcie śmiało, na wszystko chętnie odpowiem, jestem szczera i otwarta (otwarta niestety tylko w internecie). Dawajcie znać! See Ya!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *