Wywiad przez twitter [Marzec 2011]

Wywiad przez twitter [Marzec 2011]

Fan: Co robisz, aby zabić czas podczas podróży tour busem?
Taylor: Staram się dużo spać, bo to jest po prostu zawsze dobre … Aby zabić czas, oglądamy South Park na DVD. Zazwyczaj szyję szmaciane lalki, albo piszę nuty… gram na gitarze, piszę piosenki.
Fan: Coś takiego jak lalka voo doo?
Taylor: Oh..jakkolwiek to nazwiesz – mają iksy jako oczy.
Fan: Nie wbijasz w nie piórek, ani niczego takiego?
Taylor: Nie, żadnych piór. Mają tylko iksowe oczy.
Fan: Do jakiego następnego singla powstanie teledysk?
Taylor: Nie wiem (śmiech). Dobre pytanie, jeszcze nie wiem.
Fan: Jaka jest twoja ulubiona piosenka do grania na żywo?
Taylor: To zależy od wieczora, ale wiem, że wszyscy kochamy grać „Since You’re Gone”. To jedna z naszych ulubionych piosenek do grania na żywo. Przy „Factory Girl” też jest zawsze zabawnie. Właściwie cały koncert jest zabawny, ale to na te dwie piosenki zawsze czekamy.
Fan: Jeżeli jesteś taka rock’n’roll’owa to czy pocałujesz dziewczynę/chłopaka na koncercie?
Taylor: Wystarczająco rock’n’roll’owa? Tak. Czy to zrobię? Nie, jestem za bardzo hipochondyczką.
Fan: Czy za 10 lat wciąż widzisz siebie w roli aktorki, a może zamierzasz dalej tworzyć muzykę?
Taylor: No cóż, mam nadzieję, że będę tworzyć muzykę do końca mojego życia. Moim celem jest móc ciągle wydawać płyty i koncertować. To jest to, co mam nadzieję robić. Czy będę aktorką, nie wiem. W tej chwili nie jest to dla mnie priorytetem. Ale za 10 lat, kto to do cholery może wiedzieć.
Fan: Jaką radę dałabyś młodym ludziom, by mogli osiągnąć sukces?
Taylor: To dużo ciężkiej pracy. Mam na myśli, że pracujesz 24 godziny na dobę, więc jeśli wiesz, że chcesz w to wejść, to musisz wykonać dużo pracy. Ale dla mnie w ostateczności to było tego warte. Kocham to robić.
Fan: Czy zaczęliście już pracować nad drugim albumem?
Taylor: Pracujemy nad tym. Nie ma na razie czasu by wejść do studia czy coś, nie mamy jeszcze żadnych planów, ale wiesz…my zawsze coś piszemy. Ale czy zaczęliśmy już pisać na płytę? Tak. Nic co ostatecznie miałoby być grane czy nagrywane, ale sam proces się już rozpoczął. Próbuję wypuścić pierwsze nagranie (śmiech).
Fan: Co się inspiruje podczas pisania?
Taylor: To trudne do określenia skąd przychodzą inspiracje…To trzy tygodnie albo długie dni torturowania siebie i nienawidzenia wszystkiego, aż nagle pojawiają się te dwie sekundy inspiracji. Czujesz się zainspirowana i wymyślasz coś. Płyta mówi bardzo wiele o życiu, bólu i wszystkim, co się z tym wiąże. To bardzo wiele mówi o życiu, o tym czego doświadczyłam, co zaobserwowałam w ludziach, których znam…ale mam nadzieję, że jest to coś z czym każdy może się utożsamiać; to sprowadza się do ludzkich uczuć. Każdy czuje to samo, wiesz? Mam nadzieję, że oni nie odnoszą tego do mojego życia, bo pisałam to metaforycznie i tak naprawdę nigdy nie wiesz. Mam nadzieję, że oni odbierają to tak jak jest i że sprawiam, że czują coś w swoim życiu.
Fan: To jest twój plan? Oczywiście ludzie naprawdę czerpią z ciebie jako artystki, aktorki i jako osoby, ale nie za dużo dzieje się w twoim prywatnym życiu.
Taylor: Tak, jestem bardzo skryta.
Fan: Jak trzymasz media z daleka, kiedy chodzi o twoje prywatne sprawy?
Taylor: Kiedy pytają, mówię po prostu „Nie będę odpowiadała na to cholerne pytanie”. To nie jest kogo sprawa, tylko moja. Oddajesz tyle będąc osobą publiczną – ludzie chcą wiedzieć o tobie wszystko, ale musisz mieć swoje własne życie poza tym wszystkim.
Fan: Chciałbym wiedzieć, jaką płytę kupiłaś po raz pierwszy w swoim życiu?
Taylor: Myślę, że pierwszą płytę jaką w rzeczywistości kupiłam była The Beatles  „Magical Mystery Tour”, ale dorastałam słuchając winyli, bo mój tata miał ich dużo. Bardzo lubiłam Nirvanę, Blondie, Pink Floyd i dużo tego typu zespołów; on miał je praktycznie wszystkie. Ale myślę, że to faktycznie była”Magical Mystery Tour”.
Fan: Co w muzyce jest najbardziej interesujące?
Taylor: Odkąd pamiętam. Mam na myśli, to czego ludzie najczęściej nie wiedzą, że uważam się za muzyka, który też gra. Aktorstwo to coś, co robię całe życie, ale to nigdy nie była praca, którą się bawiłam, ja to tak tłumaczę. Muzyka zawsze była moim życiem i pasją, czymś co trzymało mnie przy zdrowych zmysłach i dalej trzyma. Całe swoje życie chciałam to robić i pomyślałam „czemu nie?”Wkońcu napisałam płytę, której materiał warto było dać ludziom do przesłuchania. Bo piszesz dużo bzdur, zanim napiszesz coś dobrego.
Fan: Wielu ludzi zna cię z „Plotkary” – czy trudno było sprawić, by ludzie zaczęli traktować cię poważnie, kiedy okazało się, że jesteś muzykiem?
Taylor: Oczywiście, ale myślę, że każdy muzyk tak ma, coś do przekonania. Ja musiałam zmierzyć się z tym, że jestem aktorką, która została piosenkarką – tak to widzą ludzie. Ale tak jak powiedziałam, to nie było tak, że obudziłam się pewnego ranka i pomyślałam „hej, nagram płytę”. To coś nad czym pracowałam całe moje życie, więc mam nadzieję, że gdy ludzie usłyszą płytę i dadzą jej szansę, to zobaczą, że to nie jest tylko kolejny, poboczny projekt.
Fan: Czy zamierzasz kiedyż pomalować włosy na czarno?
Taylor: Możliwe. Aktualnie nad tym debatuję. Miałam czarne włosy przez pewien czas. Nie wiem. Czułam się jakby brakowało mi blond włosów, bo miałam blond włosy całe życie. Ale w pewnym momencie na pewno pójdę w czarny. Nie mam narazie żadnych planów, ale jestem pewna, że to się stanie.
Fan: Chciałabyś zagrać duet z Rob’em Zombie na Download Festival, na jednym z tych specjalnych występów, których nikt nie zapomina?
Taylor: Absolutnie, cholernie tak. Rob Zombie jest świetny. Chciałam właśnie powiedzieć jak bardzo bym chciała, żeby to on wyreżyserował jeden z naszych teledysków. Myślę, że on jest genialny, a jego cholerne filmy są niesamowite. Myślę, że Halloween 1 jest po prostu szalone, więc naprawdę mam nadzieję, że to on zrobi jeden z naszych teledysków. On będzie na Download Festival? Nie widziałam składu. Wiem, że pojawi się System Of A Down, czym  jestem strasznie nakręconą. Będę grała z System Of A Down, Boże jestem taka podekscytowana. Kocham System Of A Down. Linkin Park i Def Leppard to będą gwiazdy, ale nie wiem kto jeszcze się pojawi.
Fan: Upewnij się, że Rob Zombie też będzie. Jeśli tak, to byłoby niesamowite.
Fan: Kolejnym singlem powinna zostać piosenka „Going Down”, ponieważ ją uwielbiam!
Taylor: Mam nadzieję, że zrealizujemy wszystkie piosenki. Mam na myśli, że chciałaby zrobić teledyski do wszystkich piosenek i wszystkie je wypuścić.
Fan: Zagracie kiedyś koncert w „Plotkarze”?
Taylor: Cóż, „Make me wanna die” już pojawiło się w serialu, co było absolutnie dziwne, ponieważ to było tak jakby moje dwa światy się zderzyły, to było takie surrealistyczne. Prawdopodobnie nie dojdzie do tego, że zagramy w serialu. Biorąc pod uwagę, że w serialu gram Jenny Humphrey, a to nie jest jej zespół. Bardzo różnię się od postaci, którą gram, więc pewnie nie zagramy tam, ale może w innym serialu.
Fan: Kiedy wrócisz do „Plotkary”?
Taylor: Cóż, to co mogę powiedzieć to, to że wszyscy bardzo mnie wspierają i pozwolili mi na tę trasę koncertową, bo nie można robić dwóch rzeczy na raz. W tym momencie nie wpisali mnie w żadną fabułę, co pozwoli mi na koncertowanie przez najbliższy rok, więc nie zobaczysz mnie w „Plotkarze” jeszcze przez pewien czas. Może w przyszłości.
Fan: Masz tatuaże?
Taylor: Mam, mam. Nie wiem czy można to nazwać tatuażem, bo jest małe. Mam małą gwiazdkę w tym samym miejscu, w którym miałam ją kilka lat temu.
Fan: Planujesz zrobić następny?
Taylor: Nie w tym momencie. Myślę, że moje tatuaże musiałyby coś dla mnie znaczyć, żebym je zrobiła. Beatlesi nie mieli tatuaży, więc…Mimo to, mam dużo kolczyków. To znaczy mam cholernie dużo kolczyków.
Fan: Ile masz kolczyków?
Taylor: Boże, nie wiem. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13. Na ten moment 13.
Fan: Zamierzacie sprzedawać ubrania, plakaty itd. online?
Taylor: Te wszystkie rzeczy znajdziesz na ThePrettyReckless.com
Fan: Wygrywasz?
Taylor: Co to znaczy?
Fan: Charlie Sheen zrobił już dużo wywiadów i zawsze powtarza „duh, wygrywam”.
Taylor: W porządku. Dalej Charlie Sheen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *